Nastreľovanie náušníc - úvod

Nastrelenie náušničiek v pohodlíčku domova

Nechať si nastreliť náušnice doma alebo v štúdiu či u lekára?

Vo všetkých prípadoch prebieha nastrelenie veľmi podobne. No nejaké rozdiely tu predsa len sú. My poskytujeme len a len túto službu a preto máme s nastreľovaním náušničiek detičkám bohaté skúsenosti. Venujeme sa vám na 100%, neodbiehame odlúpnuť hydratačnú masku z tváre, nemusíme vysvetľovať ďalšiemu klientovi či obchodnému zástupcovi aby ešte chvíľku počkal lebo vaše dieťatko momentálne nespolupracuje, nie sme rušení telefonátmi či klopaním pacientov, v čakárni nestretnete kopec kašľajúcich detí…

  • Ide hlavne o to, čo je pre vás a vaše dieťatko príjemnejšie a pohodlnejšie, u vás doma nie sme ničím a nikým rušený.

Nastreľovanie náušníc u vás doma má ohromné benefity

Dieťatko je v domácom prostredí a preto sa pred zákrokom nestresuje, doma sa totiž cíti najbezpečnejšie. Pred a hlavne po nastrelení nemusíte nikam chodiť, dieťatko môže byť úplne v pokoji a v čistom domácom prostredí. Riziko infikovania čerstvého vpichu je tak minimálne.

Ten pokoj, pohoda a hlavne to, že nemusíte pred ani po nastreľovaní nikam cestovať, obliekať a vyzliekať seba a vašu maličkú, môžete ju hneď uložiť alebo nadojčiť. Navyše je od začiatku do konca bábätko v známom prostredí. Pri nastreľovaní doma je obmedzený akýkoľvek stres na minimum.

Nastreľovanie v pohodlíčku domova je za nás tá najlepšia varianta ako pre vaše bábätko tak aj pre vás a práve pre tento fakt poskytujeme naše služby mobilného nastreľovania náušničiek.

Veď koniec koncov sme benefit tejto perfektnej služby zažili pred rokmi aj my na vlastnej skúsenosti v zahraničí, kde sa nám narodila naša dcérka Lara. Práve vtedy sme dostali impulz túto službu poskytovať aj u nás na Slovensku.