Darčekový poukaz na nastrelenie náušničiek u bábätka doma

Obdarujte bábätko a jeho rodičov nastrelením náušničiek doma

Keď sa narodí nový člen rodinky, tak všetci blízky a priatelia sa nejdú dočkať, kedy ho prvý krát uvidia. Chystajú sa samozrejme na návštevu, najradšej hneď a to aj s kopou darčekov.

Perfektný tip na praktický darček pre bábätko – dievčatko a aj jeho rodičov je darčekový poukaz na nastrelenie prvých náušničiek a to v domácom prostredí. Takýto originálny darček bude ozaj prospešný a určite odlišný od tých bežne darovaných cumlíkov od výmyslu sveta, plienok rôznych tipov a veľkostí, fľaštičiek, hrkálok, ponožiek, čiapočiek a takto by sme sa mohli rozpísať na ďalšie a ďalšie strany.

Zaužívanou a veľmi peknou tradíciou je, že novopečené babičky už dopredu vyberajú náušnice pre svoje budúce vnúčatká. No neraz sa bohužiaľ stane, že tak dlho a starostlivo vyberané zlaté náušničky sa aj tak aplikujú až neskôr ako druhé alebo nevyhovujú tvarom, farbou alebo je dieťatko na kov jednoducho alergické a náušničky ostanú nevyužité v krabičke alebo ich rodičia vymenia za iné.

Darčekový poukaz pre nastrelenie náušničiek doma má viacero výhod

  • rodičia si objednajú službu až vtedy keď im to bude vyhovovať a keď bude bábätko na tento prvý skrášľovací akt pripravené a zdravé
  • rodičia pri všetkých tých povinnostiach sa nemusia s malinkou nikam trmácať. Dieťatko je v domácom prostredí a preto sa pred zákrokom nestresuje, doma sa totiž cíti najbezpečnejšie a je v úplnom pokoji.
  • rodičia pre svoju malinkú na mieste vyberú náušničky presne také aké sa jej budú hodiť
Darčekový poukaz nastrelenia náušničiek

Objednajte si darčekový poukaz na nastrelenie náušníc

Recenzie spokojných klientov