O nás Nastreľovanie náušníc

Kto sme a ako to celé začalo...

Milí rodičia, aby ste mali predstavu kto príde za vami do vašej domácnosti, tu je pár riadkov o mne. Môj príbeh s nastreľovaním náušníc pre deti sa začal písať narodením našej dcéry.

V Prahe, v roku 2018 sa nám narodila vytúžená dcéra Larka. Ako každý správny chlap som sa s hrdosťou zhostil všetkých otcovských povinností. Moje vtedajšie podnikanie mi umožnilo tráviť oveľa viac času s rodinou ako si môžu otcovia bežne dovoliť, za čo som nesmierne vďačný. Boli mi dopriate radosti ako spoločný príchod z pôrodnice domov, prvé kúpanie, prebaľovanie, nosenie na odgrgnutie, spoločné zaspávanie, potrebné návštevy lekárov špecialistov či pediatra. A tu sa trochu zastavím.

O nás - Mobilné nastreľovanie náušníc

Pamätám si to ako dnes, keď sme čakali v čakárni u pediatričky na trojmesačnú prehliadku a z ordinácie sa šíril srdcervúci plač bábätka. Z ordinácie vyšla utrápená mamička s uplakaným batoliatkom s obviazanou hlavičkou po prepichnutí ušiek ihlou. Aj napriek tomu, že to bola ozaj skvelá pediatrička, nám s manželkou bolo okamžite jasné, že touto cestou náušničky našej dcérke určite nie. Náušničky sme však pre ňu chceli a preto sme hľadali prijateľnejšiu variantu ich aplikácie. Bolo nám doporučené mobilné nastreľovanie náušníc a vo veku jej piatich mesiacov sme si túto službu domov objednali.

Veď ako inak, aj u tohto som predsa musel byť …  Ako sa blížil čas celej akcie, stupňovala sa aj miera našej nervozity a pochybnosti striedali otázky. Robíme vôbec dobre, že jej ideme teraz náušničky dávať? Aká bude Larkina reakcia? Bude ju to bolieť? Nebude jej tiecť krv? Akú jej to krivdu vlastne ideme spôsobiť?!

Prišla k nám milá pani a nastrelenie náušníc mala do polhodinky hotové. Všetky naše obavy boli úplne zbytočné, pretože pár sekundové hnevanie našej dcérky po nastrelení náušničiek vystriedal jej nádherný úsmev.

Tu prišiel ten moment, ktorý ma nasmeroval na dnešnú cestu. Celá služba mobilného nastreľovania náušníc ma priam ohromila. Jej priebeh, reakcia našej dcéry, ako to nám rodičom uľahčilo život, aké nádherné náušničky sme si mohli vybrať a v neposlednom rade aké bezproblémové bolo hojenie vďaka náušničkám z lekárskeho plastu. Po predaji mojej firmy, som oslovil pani, ktorá našej dcérke náušnice nastrelila. Po prosbách aby ma nastreľovanie náušníc bábätkám naučila a prísľube, že túto službu nebudem prevádzkovať v Čechách, ma postupne do všetkého zasvätila. Absolvoval som certifikovaný kurz nastreľovania náušníc, po ktorom ma začala brávať ku svojím klientom. Tu som sa dozvedel mnoho z teórie a postupne sa v praxi priúčal a zdokonaľoval v tom najhlavnejšom – nastreľovaniu náušníc bábätkám.

Vznik mobilného nastreľovania náušníc

V apríli roku 2022, kedy sme sa vrátili na Slovensko som si založil spoločnosť a od vtedy prevádzkujem túto službu. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam z Prahy a takmer dennodennému nastreľovaniu náušníc počas mojej súčasnej praxe sa mi úspešne darí napĺňať moju víziu – umožniť aj vám, užiť si nastrelenie prvých náušníc bez stresu a bolesti presne tak, ako sme si to užili my. Do konca roku 2023 sa mi to podarilo u 672 bábätiek a detičiek.

Teším sa aj na vás, Martin Jaša.

Recenzie spokojných klientov