Nastreľovanie náušníc - úvod

Prvé náušnice u pediatra či doma?

Nastreliť náušnice u lekára alebo v štúdiu či doma?

Vo všetkých prípadoch prebieha samotné nastreľovanie náušničiek veľmi podobne, samozrejme ak sa bavíme o nastrelení a nie o zastaralom a bolestivom prepichovaní uší ihlou. Sú tu však zásadné rozdiely … 

S nastreľovaním náušničiek bábätkám máme bohaté skúsenosti

My nastreľujeme náušničky bábätkám dennodenne a preto máme na rozdiel od pediatrov či kozmetických štúdií s nastreľovaním náušničiek bohatšie skúsenosti. 

My prídeme za vami, za pediatrom či do štúdia musíte cestovať

Z nastrelenia náušničiek svojmu dieťatku mávate maminky prirodzene stres. A v tomto emočnom napätí sa k lekárovi alebo do štúdia musíte ešte nachystať, pobaliť, cestovať, čakať v čakárni, absolvovať zákrok, potom sa zas poobliekať a cestovať späť domov. To ešte nehovoriac o parkovaní, nástrahách počasia a o priebežnom prebaľovaní či papaní. 

U vás doma nie sme ničím a nikým rušený

Tým, že sme u vás doma, si môžete tento okamih užiť v úplne inej atmosfére. Vám je dopriaty absolútny kľud a my sa venujeme iba vášmu dieťatku. Nie sme rušení telefonátmi či klopaním, nemusíme vysvetľovať ďalšiemu pacientovi či klientovi aby ešte chvíľku počkal, v čakárni nestretnete kopec kašľajúcich detí…

My máme špeciálne náušničky určené práve bábätkám a detičkám

Je vaše bábätko alergické na kov? To predsa nemôžete vedieť a ani nemusíte. My nastreľujeme bábätkám a detičkám antialergénne náušnice z lekárskeho plastu  Medical Plastic. Švédske náušničky Blomdahl sú extrémne ľahučké a nádherne zdobené Swarovského kryštálom rôznych farebných odtieňov. Nosíme ich všetky so sebou, k nahliadnutiu sú aj v našej galérii.

Prepichnutie ušiek jednoznačne nastreľovaním

Ak ste v čakárni u pediatra počuli srdcervúci plač a následne z ordinácie vyšla maminka s uplakaným dieťatkom a obviazanou hlavičkou, jednalo sa o prepichnutie ušiek ihlou alebo kanylou. Pri tejto metóde sa musí ušný lalôčik pridržať a ihlou vyvinúť protitlak, aby došlo k prepichnutiu. Uško sa pri vpichu pod tlakom deformuje a dráha dierky nemusí byť potom ideálne rovná, či v mieste, kde ste pôvodne chceli. Tento zákrok je nielen bolestivý ale v mnohých prípadoch hojenie sprevádza aj nepríjemný zápal.

My preferujeme rýchle a takmer bezbolestivé nastrelenie. Pomocou nastreľovacej pištoľky s nasadenou sterilnou náušnicou sa uško v mikrosekunde bezbolestne prepichne a zároveň sa poistkou náušnica bezpečne uzavrie. Dierka vôbec nekrváca, a je dokonale rovná, čo oceníte pri výmene za ďalšie náušnice v budúcnosti.

Polhodinka versus pol dňa

Ušetrite si pol dňa zbytočného stresu a užite si moment nastrelenia prvých náušničiek v bezpečnom, čistom a prívetivom domácom prostredí. Naša služba od príchodu až po odchod trvá približne polhodinku. Za ten čas vám vysvetlíme, ako sa o ušká starať, vyberiete si náušničky a tie potom následne nastrelíme. Za službu môžete zaplatiť v hotovosti alebo pokojne aj kartou.