Nastreľovanie náušníc - úvod

Prvé náušnice u pediatra či doma?

Nastreliť náušnice u lekára alebo doma?

Často sa stáva, že klienti majú moju službu doporučenú od pediatra, či dokonca od primára pôrodnice. Z praxe totiž dobre vedia ako rodičom veľmi záleží na tom, aby ich dieťatko netrpelo a hlavne, aby malo náušničky pekne nastrelené. Sestričky sú zaneprázdnené prácou s pacientmi a aj množstvom administratívy a nie vždy majú možnosť sa dieťatku trpezlivo a citlivo venovať. Ich postoj a odporúčania si veľmi vážim.

S nastreľovaním náušničiek bábätkám mám bohaté skúsenosti

Nastreľujem náušničky bábätkám dennodenne a na rozdiel od pediatrov resp. ich zaneprázdnených sestier či kozmetických štúdií mám na nastreľovanie náušničiek bábätkám neporovnateľne viac času, trpezlivosti a bohatších skúseností. 

Prídem za vami domov, za pediatrom či do štúdia musíte cestovať

Z nastrelenia náušničiek svojmu dieťatku mávate maminky prirodzene stres. A v tomto emočnom napätí sa k lekárovi alebo do štúdia musíte ešte nachystať, pobaliť, cestovať, čakať v čakárni v spoločnosti bacilov, absolvovať zákrok, potom sa zas poobliekať a cestovať späť domov. To ešte nehovoriac o parkovaní, nástrahách počasia a o priebežnom prebaľovaní či papaní. 

U vás doma nie sme ničím a nikým rušený

Tým, že sme u vás doma, si môžete tento okamih užiť v úplne inej atmosfére. Vám je dopriaty absolútny kľud a ja sa venujem iba vášmu dieťatku a to s maximálnou citlivosťou a trpezlivosťou. Nie sme rušení telefonátmi či klopaním, nemusíme vysvetľovať ďalšiemu pacientovi či klientovi aby ešte chvíľku počkal, v čakárni nestretnete kopec kašľajúcich detí…

Špeciálne ľahučké náušničky určené práve bábätkám a detičkám

Je vaše bábätko alergické na kov? To predsa nemôžete vedieť a ani nemusíte. Väčšinou nastreľujem bábätkám a detičkám antialergénne náušnice z lekárskeho materiálu  Medical Plastic. Švédske náušničky Blomdahl sú extrémne ľahučké a nádherne zdobené Swarovského kryštálom rôznych farebných odtieňov. Nosím ich všetky so sebou, k nahliadnutiu sú aj v našej galérii.

Prepichnutie ušiek jednoznačne nastreľovaním

Ak ste v čakárni u pediatra počuli srdcervúci plač a následne z ordinácie vyšla maminka s uplakaným dieťatkom a obviazanou hlavičkou, jednalo sa o prepichnutie ušiek ihlou alebo kanylou. Pri tejto metóde sa musí drobný ušný lalôčik pridržať a ihlou vyvinúť protitlak, aby došlo k prepichnutiu. Uško sa pri vpichu pod tlakom deformuje a dráha dierky nemusí byť potom ideálne rovná, či v mieste, kde ste pôvodne chceli. Tento zákrok je nielen bolestivý ale v mnohých prípadoch hojenie sprevádza aj nepríjemný zápal.

Nastrelenie je rýchle a takmer bezbolestivé. Pomocou nastreľovacej pištoľky s nasadenou sterilnou náušnicou sa uško v mikrosekunde bezbolestne prepichne a zároveň sa poistkou náušnica bezpečne uzavrie. Dierka vôbec nekrváca, a je dokonale rovná, čo oceníte pri výmene za ďalšie náušnice v budúcnosti.

Polhodinka versus pol dňa

Ušetrite si pol dňa zbytočného stresu a užite si moment nastrelenia prvých náušničiek v bezpečnom, čistom a prívetivom domácom prostredí. Služba od príchodu až po odchod trvá približne polhodinku. Za ten čas vám vysvetlím, ako sa o ušká starať, vyberiete si náušničky a tie potom následne nastrelím. Za službu môžete zaplatiť v hotovosti alebo pokojne aj kartou. 

Recenzie spokojných klientov

Máte otázku? Pošlite nám správu.