Nastreľovanie náušníc - úvod

Ako na prvé detské náušnice?

Nočný plač ani koliku vyriešiť síce neviem, ale prvé detské náušnice so službou nastrelenia u vás doma sú ideálnym riešením. Prídem k vám domov, vyberiete si náušničky zo vzorkovníku a tie rovno vašej dcérke bezbolestne nastrelím. Do pol hodinky je hotovo a prvé detské náušnice už nebudete nosiť v hlave vy ale vaša malá princezná na uškách.

Narodilo sa vám dievčatko a vo vašich rukách je zrazu nový život, ktorý plne závisí na vašich, svokriných či maminých rozhodnutiach. Jedným z nich určite je, kedy, aké a ako aplikovať prvé detské náušnice.

Ako na prvé detské náušnice

Od kedy plánovať prvé detské náušnice?

Ušká po narodení bábätka ešte nemajú prirodzený tvar, pretože sú jemne zdeformované z pobytu v brušku a ich postupné formovanie trvá približne do štvrtého mesiaca, kedy ušká dostávajú konečný tvar. Ak sa však náušničky aplikujú už počas tohto obdobia, mohla by sa dierka (y) vycentrovať zo stredu lalôčika z dôvodu jeho veľkého nárastu. Navyše by si bábätká mohli v týchto prvých mesiacoch búchať ramienkami či pästičkami do čerstvo prepichnutých lalôčikov. Od ukončeného štvrtého mesiaca začína bábätku štartovať prirodzená imunita, čo je tiež ďalší z dôvodov prečo plánovať nastrelenie náušničiek od tohto obdobia.

Aké sú prvé detské náušničky pre bábätko najvhodnejšie?

Je to určite patentovaný lekársky plast Medical Plastic, ktorý je vďaka nulovým alergickým reakciám a nádhernému spracovaniu dnes trendom. Nevieme, či vaše bábätko je alebo nie je alergické na kov a preto je dobré predísť zbytočnej komplikácii v prípade, že by alergické na kov bolo. Počas mojej praxe som nikdy nezaznamenal žiadnu alergickú reakciu na náušnice z lekárskeho plastu. Na ostatné materiály bohužiaľ áno a preto ako prvé detské náušnice odporúčam náušnice z lekárskeho plastu. Tie môžete 6 až 8 týždňov po aplikácii jednoducho vymeniť za iné detské náušnice alebo ich ponechať v ušku, do kedy budete chcieť. Náušnice si môžete pozrieť v galérii.

Výhody náušníc z lekárskeho plastu:

  • žiadny obsah kovu / bez alergickej reakcie na kov počas hojenia
  • ľahučký materiál / telo náušnicu nevníma ako cudzí predmet
  • bez teplotných výkyvov / konzistentná teplota je pri hojení výhodou
  • bez rizika pichnutia v spánku / zadná poistka dokonale uzatvára hrot náušnice
  • dlhšia náušnička / rezerva v prípade opuchnutia
  • nádherný dizajn / vďaka prvotriednym kryštáľom Swarovski

Akým spôsobom aplikovať prvé detské náušnice?

Jednoznačne nastreľovaním. Používanie ihly či kanyly je zastaralé, pretože je zdĺhavé a bolestivé. Prídem k vám domov, vyberiete si pre vás tie najkrajšie prvé detské náušnice a naznačíme, kde v ušku budú mať svoje miesto. Pomocou nastreľovacej pištoľky s nasadenou sterilnou náušnicou sa ucho v mikro sekunde bezbolestne prepichne a poistkou sa náušnica bezpečne uzavrie. Dierka vôbec nekrváca, väčšinou neopúcha a ani nehnisá. Je dokonale rovná, čo oceníte pri výmene za ďalšie náušnice v budúcnosti.

Recenzie spokojných klientov

Máte otázku? Pošlite nám správu.