Nastreľovanie náušníc - úvod

Priebeh nastrelenia náušníc u vás doma

Ak aj vás zaujala možnosť si užiť nastrelenie náušničiek v domácej pohodičke, tieto nasledujúce riadky vám podrobne objasnia celý priebeh.

Ešte pred príchodom k vám

Deň vopred vám príde potvrdzujúca – pripomienková sms správa s dohodnutým termínom príchodu. Na túto sms žiadam taktiež vaše potvrdenie. V prípade zdravotných komplikácií vášho dieťatka celú akciu odložíme na neurčito.

Príchod k vám

Na presnosti dohodnutého času si dávame obzvlášť záležať. Než sa my “ veľkí “ začneme rozprávať, vždy sa skôr zoznámime s vašim bábätkom, aby sme nadviazali spoločný kontakt. Ak však vaše dieťatko spinká, kľudne ho nechajte – zatiaľ si preberieme teóriu.

Teória a výber nastreľovacích náušníc

Donesiem so sebou vzorkovník, z ktorého si vyberiete pre vás tie najkrajšie náušnice, následne preberieme starostlivosť o ušká po nastrelení a nakoniec vám vysvetlím ako bude samotné nastreľovanie náušníc prebiehať. Zodpoviem na vaše otázky a prípadné nejasnosti.

Čistota a dezinfekcia

Dôkladne si u vás umyjem a vydezinfikujem ruky so svojimi hygienickými potrebami. Kladiem dôraz na to, aby moje ruky boli pri dotyku s vaším dieťatkom vždy čisté a vydezinfikované. 

Zakreslenie bodiek

Najprv vyčistím ušné laloky dezinfekčným obrúskom, dieťatko môže byť zatiaľ v akejkoľvek polohe. Potom si dieťatko posadíte do lona chrbtom k sebe a zakreslím bodky špeciálnou fixkou do stredu lalôčiku. Všetci sme asymetrickí a každé ucho máme iné a preto je najhlavnejšie aby sa vám páčilo každé uško zvlášť. Bodky môžeme aj niekoľkokrát premaľovať než ich konečné umiestnenie odsúhlasíte.

Nastrelenie náušníc

Nastrelenie náušničiek je skutočne rýchle a trvá doslova pár sekúnd. Dieťatko ostáva sedieť na vás a keď vám poviem, jednou rukou mu chytíte obe ručičky cez bruško a druhou rukou – dlaňou mu podržíte čielko a hlavičku pootočíte do strany. Nastreľovaciu pištoľku s vloženou náušnicou priložím k nakreslenej bodke, ozve sa „ cvak “, čoho sa väčšinou bábätko zľakne a z preľaknutia začne plakať. Preložíte si ruky a ihneď nastrelím aj druhé uško. A je hotovo. 

Pár sekúnd hnevanie

Prvé okamihy po nastrelení samozrejme sprevádza drobný hnev a plač ale za chvíľočku sa to všetko otrasie. Zlá nálada ozaj trvá len chvíľočku a dieťatko na nastreľovanie náušníc do minútky zabudne.

Vaša nádherná princeznička

V tomto momente z vás opadne prirodzený stres a už môžete tešiť z toho, ako náušničky vašej maličkej pristanú. 

A späť k svojmu režimu

Často to netrvá ani pár minút a ešte kým odídeme, bábätko sa už ide hrať, alebo sa už chystá papať či spinkať do svojej postieľky. A to je práve tá najväčšia pridaná hodnota domáceho nastreľovania náušníc.

Platba

Za našu službu môžete zaplatiť v hotovosti alebo kartou a hajde za ďalšou malou zákazníčkou.

Máte otázku? Pošlite nám správu.