Nastreľovanie náušníc - úvod

Priebeh nastrelenia náušníc u vás doma

Aj vás zaujala možnosť nastrelenia náušničiek v pokoji a pohodlí u vás doma a radi by ste vedeli ako to presne prebieha? Nasledujúce riadky vám to dopodrobna objasnia.

Príchod k vám domov

Domov za bábätkami jazdíme najradšej vtedy, keď sú pekne vyspinkané, napapané a s dobrou náladou.

Prvé zoznámenie

Než sa my “ veľkí “ začneme rozprávať, vždy sa skôr zoznámime s vašim bábätkom, aby sme nadviazali spoločný kontakt.

Teória a výber nastreľovacích náušníc

Ako sa o ušká po nastrelení starať, čomu sa vyvarovať, na čo si dávať pozor atď. Zodpovieme na vaše otázky a prípadné nejasnosti. Vyberieme tie najvhodnejšie nastreľovacie náušničky typ a farbu náušníc, ktorá sa vám bude naživo najviac páčiť.

Sterilita a zdravotná nezávadnosť

Náušničky sú sterilne balené, každá náušnička zvlášť v hermeticky uzavretej plastovej kazete a preto sa náušničiek počas procesu ani nedotkneme. Naše ruky sú pri dotyku s dieťatkom vždy vydenzifikované. Sterilita aplikácie náušničiek je na minimálne rovnakej úrovni ako u lekára alebo niekde v štúdiu. Doma máte navyše výhodu v tom, že na bábätko po nastreľovaní nikto po ceste domov neprskne a podobne …

Zakreslenie bodiek

Pred samotným nastrelením najprv ušká dezinfikujeme a zakreslíme na ne bodky. Tie si skontrolujete a než ich odsúhlasíte, tak ich môžeme aj niekoľkokrát premaľovať. Malo by sa vám páčiť každé uško zvlášť a pri pohľade spredu by mali byť zakreslené bodky v jednej rovine. Nie vždy je to v 100% rovine, pretože sme všetci asymetrickí a každé ucho máme iné. Dierky v ušiach sú často záležitosť na celý život, a tak si treba na tom dať záležať.

Nastrelenie náušníc

Nastrelenie náušničiek trvá doslova pár sekúnd. Vysvetlíme vám, ako presne bábätko pridržať a ideme na to. Je to skutočne rýchle. Dieťatko si posadíte chrbtom k sebe a keď vám povieme, chytíte ho za ručičky a podržíte mu hlavičku. Nastreľovaciu pištoľku s vloženou náušnicou priložíme k nakreslenej bodke, jemne ju pritlačíme k ušku a následne sa ozve trochu hlasnejší „ cvak “, čoho sa väčšinou bábätko zľakne a z preľaknutia začne plakať, Ihneď nastrelíme aj druhé uško. A je hotovo. Celé to v ideálnom prípade trvá okolo desiatich sekúnd.

Pár sekúnd hnevanie

Prvé okamihy po nastrelení samozrejme sprevádza drobný hnev a plač, ale za chvíľočku sa to všetko otrasie. Zlá nálada ozaj trvá len chvíľočku. Bábätko spoločne privedieme opäť k dobrej nálade, aby na celé nastreľovanie do minútky zabudlo a začalo sa zase smiať.

Vaša nádherná princeznička

A potom už nezostáva nič iné ako sa tešiť z toho, ako náušničky vašej maličkej pristanú.

A rýchlo do postieľky

Často to netrvá ani pár minút a ešte kým odídeme, bábätko sa už hrá alebo spokojne spinká vo svojej postieľke. A to je práve tá najväčšia pridaná hodnota domáceho nastreľovania náušníc.

Platba

Za našu službu nám zaplatíte v hotovosti alebo kartou a hajde za ďalšou malou zákazníčkou.