Nastreľovanie náušníc - úvod

Materiály a druhy nastreľovacích náušníc

Nastreľovacie náušnice z lekárskeho plastu

Lekársky plast sa stáva pri nastreľovacích detských náušniciach stále obľúbenejším. U nás ide jednoznačne o najpoužívanejší materiál. Je to vďaka tomu, že neobsahuje žiadny kov. Tým pádom sa vaše bábätko vyhne akejkoľvek prípadnej alergickej reakcii, je tiež ľahučký a ušká malých bábätiek nijako nezaťažuje. V našej ponuke nájdete nastreľovacie náušnice z lekárskeho plastu od prestížnej švédskej firmy.

Náušnice môžu byť okrúhly kamienok priemeru 4mm alebo v tvare sedmokrásky priemeru 6mm a vždy obsahujú krásne sfarbené kryštály Swarovski. 

Nastreľovacie náušnice z chirurgickej oceli

Náušnice z chirurgickej ocele majú nádherné spracovanie, sú trvácne a sú vhodne pre staršie deti a dospelých, ktorí už majú skúsenosti s týmto kovom. Chirurgickú oceľ nikdy nepoužívame u bábätiek a malých detí. Nevieme, či bábätko je alebo nie je alergické na kov a preto chceme predchádzať zbytočnej komplikácii v prípade, že by alergické na kov bolo. Používame kvalitné náušničky od renomovanej americkej firmy, ktoré sú vyrobené z leštenej chirurgickej ocele a tá môže byť navyše pozlátená 14 karátovým zlatom.

Tvarom sú buď okrúhle alebo napr. v tvare sedmokrásdky. Môžu byť s trblietavými kryštálmi Swarovski alebo bez.