Nastreľovanie náušníc - úvod

Materiály a druhy nastreľovacích náušníc

Nastreľovacie náušnice pre bábätká z lekárskeho plastu

Pri nastreľovacích detských náušniciach sa stáva najobľúbenejším materiálom lekársky plast. Je to hlavne vďaka tomu, že neobsahuje žiadny kov. Vy ešte neviete či je alebo nie je vaše dieťatko alergické na kov. Použitím náušníc z lekárskeho plastu predchádzame zbytočnej komplikácii pri prípadnej alergickej reakcii. Švédsky výrobca Blomdahl myslel na každý detail a navrhol uzatváraciu poistku tak, aby kompletne uzatvorila hrot náušnice, vďaka čomu sa nemusíte obávať pichnutia náušnicou pri spánku. Detské náušnice z lekárskeho plastu sú extrémne ľahučké a ušká malých bábätiek nijako nezaťažujú.

V ponuke nájdete nádherné nastreľovacie náušnice z lekárskeho plastu zdobené Swarovského kryštáľom. Do ušiek s maličkým lalôčikom sú ideálne okrúhle náušničky v tvare drobného kamienku priemeru 4mm a do ušiek s väčším lalôčikom náušničky v tvare sedmokrásky priemeru 5mm. Na mieste si vyberiete tie, ktoré sa vám budú páčiť najviac.

Výhody náušníc z lekárskeho plastu:

  • žiadny obsah kovu / bez alergickej reakcie na kov počas hojenia
  • ľahučký materiál / telo náušnicu nevníma ako cudzí predmet
  • bez teplotných výkyvov / konzistentná teplota je pri hojení výhodou
  • bez rizika pichnutia v spánku / zadná poistka dokonale uzatvára hrot náušnice
  • dlhšia náušnička / rezerva v prípade opuchnutia
  • nádherný dizajn / vďaka prvotriednym kryštáľom Swarovski

Nastreľovacie náušnice z chirurgickej ocele pre staršie deti a dospelých

Náušnice z chirurgickej ocele majú nádherné spracovanie, sú trvácne a sú vhodné pre staršie deti a dospelých, ktorí už majú reálne skúsenosti s týmto kovom. Chirurgickú oceľ nepoužívam u bábätiek a u malých detí. Nevieme, či bábätko je alebo nie je alergické na kov a preto je lepšie predchádzať zbytočnej komplikácii v prípade, že by alergické na kov bolo. Používam kvalitné náušničky od renomovanej americkej firmy Studex, ktoré sú vyrobené z leštenej chirurgickej ocele a tá môže byť navyše pozlátená 14 karátovým zlatom.

Tvarom sú plné okrúhle alebo okrúhle zdobené trblietavými kryštlmi Swarovski.

Máte otázku? Pošlite nám správu.